MŮJ PŘÍSTUP
                             ,,Holismus: vlastnosti celku nelze určit pouze zkoumáním jeho částí."

Věřím v komplexní přístup, a proto se zabývám celkem, ne jen jednou částí. Ve svém přístupu se zaměřuji na tréninkové metody, výživu, regeneraci, psychiku a celkové zdraví. Jedině tehdy, když zohledníme všechny tyto složky, můžeme dosáhnout našich cílů. Je pošetilé věnovat se pouze jedné části a opomíjet ostatní, z dlouhodobého hlediska se nám to vymstí, zraněním nebo nemocí. 

Věřím, že každý z nás musí nejdříve objevit potenciál vlastního těla, než začneme hledat pomoc v moderním světě. Lidské tělo je schopné neuvěřitelných věcí, které teprve objevujeme. ,,Čím víc se učíme, tím víc odhalujeme svoji nevědomost."

Vzdělání je nikdy nekončící proces, proto se snažím neustále rozšiřovat svoje znalosti ze všech možných oborů. Vývoj poznání jde mílovými kroky kupředu, a to co platilo včera dnes již platit nemusí. Je důležité najít poznatky, které jsou vyzkoušeny dlouholetou praxí a ty vyzkoušet na sobě. Teprve poté je možné s jistotou tyto informace šířit dále. Snažím se učit vždy od těch nejlepších z daného oboru a kombinovat získané vědomosti s tím co už znám. Všechny informace a postupy co šířím dále mám na sobě vyzkoušené a dlouhodobě je využívám nebo jsem využíval.