Workshopy

Nadcházející...

Press handstand neboli Špicar

Kurz, zaměřený na osvojení si cviku press handstand (špicar).  V rámci výuky si probereme vše od silové průpravy, až po strečink. Bude probrána gymnastická průprava na špicar a nácvik mobility, konkrétně pancake (placka).  Kurz obsahuje 10 navazujících lekcí (každý čtvrtek) o délce 60 minut, mezi kterými je nutné trénovat probrané učivo 2-3x týdně pro dostatečný progres. Kurz začíná 30.5.2019 ve 20:00 a poslední lekce bude 1.8.2019 Kapacita je 15 cvičenců. Výuka bude probíhat v Aréně Pavly Kladivové na adrese: Palackého 717/11, Praha 1

2 500,00 Kč

Kurz Handstand neboli Stojkování

Handstand je věnovaný stojce od úplného základu až po finální výdrž ve stoji na rukou. Naučíme vás techniku full body controll, budete trénovat hollow body position, posílíte ramenní pletenec a výrazně zlepšíte mobilitu ramen. Věnovat se budeme jak gymnastickému, tak streetworkoutovému provedení stojky, jako bonus vyzkoušíme chůzi po rukou. Kurz obsahuje 10 navazujících lekcí o délce 60 minut, mezi kterými je nutné trénovat probrané učivo 2-3x týdně pro dostatečný progres.  Kurz začíná ve čtvrtek 30.5. v 19:00 a poté bude probíhat každý čtvrtek ve stejný čas po dobu 10 týdnů.  Kapacita je 15 cvičenců.

2 500,00 Kč

Handstand workshop part 2

Seminář, který nepřímo navazuje na Handstand part 1, který se konal 30.3.  Na tomto semináři se naučíte tréninkové techniky a postupy, díky kterým si osvojíte následující cviky: press handstand (špicar), free handstand pushups (kliky ve stojce v prostoru) a 90° handstand pushups. Jako bonus si probereme stojky na stálkách všech variací.  Kurz není určen pro úplné začátečníky. Vstupní požadavek, aby pro vás byl kurz co nejvíce přínosný je výdrž ve stoji na rukou ve volném prostoru 3s. Probíraná témata vyžadují určité silové základy a proto musíte mít výdrž ve stojce už jistou. Pokud si přesto budete chtít jít poslechnout přípravu na špicar atd, bránit vám nebudeme, přijít můžete i tak.  Seminář je praktický, takže si všechny cviky vyzkoušíte, abyste si je co nejvíce osvojili. K dispozici budete mít psací potřeby, můžete si tedy sestavit vlastní trénink díky všemu, co se na workshopu dozvíte.  Probereme si jak silovou průpravu, tak i mobilitu a strečink.  Seminář se bude konat 18. 5. 2019 v Aréně Pavly Kladivové, Palackého 717/11 Praha 1, začínáme v 9:00 a končíme ve 13:00 hodin.

1 000,00 Kč

    Uplynulé workshopy